Корзина
3 отзыва
+380362256038
+380362253131
Завод опалювальної техніки "Ретра" - виробництво твердопаливних котлів
 • picture 1
  влево
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 2
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 3
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 4
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 5
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 6
  • Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером, фото 7
  вправо
  Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером

  Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

  92 850 грн.

  Показать оптовые цены
  +380362256038
  • +380362253131
  • +380504350357
  • +380673228845
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункером
  Котел твердотопливный Ретра Univer М 40 кВт длительного горения с бункеромВ наличии
  92 850 грн.
  Купить
  +380362256038
  • +380362253131
  • +380504350357
  • +380673228845
  Описание
  Характеристики
  Информация для заказа
  Отзывы о товаре

  Новинка! Сучасна розробка! Унікальні котли довготривалого горіння. Котел твердопаливний стальний водогрійний для спалювання фрезерного торфу, пелет, щепи, тирси, брикету, вугілля, дерева

  У теперішній час дефіциту енергоносіїв виникла потреба в спалюванні природного виду палива - фрезерного торфу. Існуючі розробки являють собою котлоагрегати величезною потужнісю від 1 мВт і вище зі складною системою підготовки торфу до спалювання: підсушування і стабілізації (підмішуванню дрібного вугілля).

  ВПЕРШЕ нами розроблена і випробувана система спалювання торфу !!!

  Котел "Ретра UNIVER М" моноблочного типу складається з: бункера зі шнековою подачею, вентилятора, зольного ящика, конвективної частини з вогнетривким стаканом, турбулізаційних каналів і димососа для викиду димових газів в трубу а також пульта управління

  В процесі спалювання торфу продукти згоряння (паливна гази), проходячи вогнетривким стакном отримують додаткової прогрів, а проходячи через димові канали з турболізаторами завіхряються і отримують додаткову енергію теплопередачі. Це дає підвищення ККД котла до 97%

  В котлах модельного ряду «Ретра–UNIVER М» подача палива відбувається автоматично, механізована подача палива включає в себе бункер, накидувач палива, штовхач палива, мотор редуктор та пульт управління.

  В котлах модельного ряду «Ретра–UNIVER R» подача палива відбувається в ручну, На котлі змонтовано кнопка включення/виключення димосмоку.

  Котли працюють по принципу верхнього спалювання палива і призначені для роботи в системах центрального водяного опалення з примусовою (закрита система опалення під тиском) або природною (відкрита система опалення) циркуляцією теплоносія житлових будинків, дач, виробничих та складських приміщень, торгових об'єктів, будівель соціального та адміністративного призначення.

  Твердопаливні котли моделей «Ретра–UNIVER М» та «Ретра–UNIVER R»

  Являються побутовими котлами, які працюють по принципу верхнього спалювання палива. Стінки і колосникова решітка охолоджуються водою і виконані із якісного стального листа. Завантаження палива в котлах серії «Ретра–UNIVER М» автоматичне, в котлах серії «Ретра–UNIVER R» - ручне завантаження, золовидалення з колосникової решітки ручне в обох серіях. Котли обладнанні механічним розпушувачем палива.

  Будова котла «Ретра–UNIVER М»

  Котел представляє собою моноблок, котрий складається з корпуса самого котла (поз. 1), з’ємного бункера під дрібно фракційне паливо, змонтованого на одній з корпусом рамі. Корпус котла (крім передньої стінки) теплоізольований (поз. 3). Конвективна частина котла складається з перегородки (поз. 19)  в трубному наповненні якої знаходяться турбулізатори (поз. 4) і механізма привода турбулізаторів (поз. 21). Для спалювання вологого палива встановлюється вогнестійкий стакан (поз. 6). Топка котла шахтного типу відгороджена від конвективної частини перегородкою (поз. 18). Зверху топки змонтований люк (поз. 20) для ручної закладки палива. Топка оснащена шуровочним люком (поз. 7). Паливо спалюється на чавунній колосниковій легкозйомній решітці. Піддувало оснащено механізмом прочистки колосників педального типу (поз. 8), зольниковим люком (поз. 9) з заслінкою первинного повітря (поз. 10). Для прочистки конвективної частини котла передбачені верхній (поз. 23) та нижній (поз. 24) люки. Для регуляції тяги передбачено поворотний шибер (поз. 28). Керування роботою котла здійснюється за допомогою пульта керування (поз.17).

  В бункері (поз. 16) під дрібно фракційне паливо змонтований механізм подачі палива штовхаючого типу, котрий складається з привода (поз. 11), шибера регулювання подачі палива (поз. 13), накидувача палива (поз. 14). Для обмеження підсмоктування повітря з бункера встановлено зворотній клапан (поз. 15). Подача води в котел з мережі відбувається через штуцер (поз. 25), нагріта вода в мережу подається через штуцер (поз. 27). Підживлення і злив води із котла відбувається через штуцер (поз. 26). Передбачено встановлення запобіжного клапана (поз. 29). Пульт керування встановлюється на корпус котла. Для спалювання торфу передбачена легко розбірна перегородка, яка складається із футерованої похилої вставки (поз.30) та двох бокових плит, з повітряним коробом і вентилятором первинного повітря (поз. 5). Подача вторинного повітря регулюється шибером (поз. 31).

  Принцип роботи. Вода із системи теплопостачання надходить в котел через патрубок звороту поз. 25, розтікається по всім внутрішнім порожнинам теплообмінника і, через його металеві стінки, відбирає тепло від палива, що горить (контактним і радіаційним способами в топці) і газоподібних  продуктів згоряння (конвективним способом в решті частин теплообмінника). Нагріта вода через патрубок подачі поз. 27 надходить в систему теплопостачання.

  Розпал холодного котла слід розпочинати тільки впевнившись, що котел герметичний і дійсно заповнений водою. Необхідно привідкрити дверцята піддувала. Розпал необхідно проводити сухими дровами на протязі 0,5 год, добиваючись поступового підвищення температури води на виході з котла до 70°С.

  Перші 3-4 дні рекомендується безперервне паління котла при температурі води на виході 70-80°С. Надалі для котла «Ретра–UNIVER М» можливо провести програмування роботи котла на електронному контролері згідно правил, які представлені в інструкції до контролера (електронного пульта).

  Котел твердопаливний Ретра Univer М 40 кВт на сайті виробника

  Основные
  Производитель  Ретра
  Страна производительУкраина
  Мощность номинальная  40.0 (кВт)
  ТеплоносительВода
  Тип котлаДлительного горения
  Вид топливаТвердое
  Виды твердого топливаАнтрацит, Брикеты, Бурый уголь, Каменный уголь, Дрова, Торф, Пеллеты, Опилки, Щепа
  Автоматическая подача топливаДа
  Коэффициент полезного действия  97.0 (%)
  Объем камеры сгорания148.0 (л)
  Объем воды в котле150.0 (л)
  Материал теплообменника  Сталь
  Способ отвода отработанных газов  Турбо
  Площадь обогрева400.0 (кв.м)
  Цвет Красный
  Вес600.0 (кг)
  Гарантийный срок  24 (мес)
  СостояниеНовое
  Электрические параметры
  Потребляемая мощность150.0 (Вт)
  Габаритные и присоединительные размеры
  Высота1475.0 (мм)
  Ширина790.0 (мм)
  Глубина1800.0 (мм)
  Диаметр дымохода168.0 (мм)
  Дополнительные характеристики
  Камера двойного сгорания  Да
  • Цена: 92 850 грн.
  Отзывы о товаре