Корзина
3 отзыва
+380362256038
+380362253131
Завод опалювальної техніки "Ретра" - виробництво твердопаливних котлів
 • picture 1
  влево
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 2
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 3
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 4
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 5
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 6
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 7
  • Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт, фото 8
  вправо
  Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт

  Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

  32 100 грн.

  Показать оптовые цены
  +380362256038
  • +380362253131
  • +380504350357
  • +380673228845
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВт
  Котел твердотопливный Ретра-4М Combi 25 кВтВ наличии
  32 100 грн.
  Купить
  +380362256038
  • +380362253131
  • +380504350357
  • +380673228845
  Описание
  Характеристики
  Информация для заказа
  Отзывы о товаре

  79 900 грн. (в комплекті з факельним пальником OXI)

  79 200 грн. (в комплекті з реторним пальником)

  Багатофункціональні твердопаливні котли «Ретра-4М Combi» тепловою потужністю від 25 до 150 кВт являються універсальними побутовими та промисловими котлами, які працюють по принципу верхнього спалювання палива. Стінки та колосникова решітка охолоджуються водою і виконані із якісного листового металу і котлових труб.
  Відтепер в одному котлі поєднуються усі можливі методи подачі полива для більш ефективного спалювання.

  Завантаження і спалювання палива може відбуватись трьома способами:

  Режим ручного завантаження:
  Паливо через верхній люк завантажується на колосникову решітку (верхня камера згоряння), де і відбувається його спалення. Цей режим призначений для використання будь-якого палива великої фракції (дерево, брикет, кускове вугілля, солома тощо). Первинне повітря подається через розсікач вентилятором, який встановлений знизу на задній стінці котла; вторинне повітря для спалення піролізних газів подається через форсунки на бокових та верхній стінці топки вентилятором, який знаходить на верхній стінці. Процес горіння і роботу насоса центрального опалення контролює пульт керування, золовидалення - ручне.

  Режим роботи з факельним пальником:

  palnik retort В нижній люк котла встановлюється факельний пальник, в котрий механізовано подається паливо з бункера. Згоряння палива проходить в нижній камері. Цей режим автоматичного завантаження призначений для спалювання пелет (в тому числі агропелет). Факел пелетного пальника спрямований на задню стінку топки котла з футеруванням. Процес авто розпалу, горіння та очищення пальника контролює багатофункціональний блок керування. Механізована подача палива, бункер та автоматика поставляється в комплекті з факельним пальником.

  Режим робити з ретортним пальником:

  palnik fakelДемонтується боковий люк котла, на місце якого встановлюється ретортний пальник. Паливо подається з бункера за допомогою шнека пальника, згоряння палива проходить в нижній камері. Цей режим автоматичного завантаження призначений для спалювання пелет та дрібного вугілля. Процес горіння контролює блок керування. Живильний бункер для палива захищений системою пожежогасіння з термостатичним клапаном BVTS.

  Призначення

  Котли призначені для роботи в системах центрального водяного опалення з примусовою (закрита система опалення під тиском) або природною (відкрита система опалення) циркуляцією теплоносія для тепло- та гарячого водопостачання житлових будинків, дач, виробничих та складських приміщень, торгових об’єктів, будівель соціального та адміністративного призначення.
  Котли призначені для роботи в системах з робочим тиском не більше 0,2 МПа (за замовленням - 0,6 МПа) та температурою води на виході з котла не більше +95 оС.

  tabl palnik

  Переваги котлів «Ретра-4М Combi»:

  -       Три режими роботи.
  -       Надійність бренду.
  -       Дві камери згоряння.
  -       Розумна автоматика.
  -       5 років гарантії.
  -       Постійний сервіс.
  -       Конструкція котла дозволяє спалювати різні види палива (пелети, вугілля, дерево, брикети, тирса, відходи деревини).
  -       Висока універсальність: можливість використання різних типів пальників або ручного режиму роботи.
  -       Товщина стінки теплообмінника - 5мм (до 100 кВт), 6мм (150 кВт), що дає більші строки експлуатації.

  Будова котла "Ретра-4М Combi" потужністью 25-150кВт

  Retra-Combi bud uk

  Стальний теплообмінник (1) складається з трьох основних частин: в нижній частині знаходиться нижня камера згорання (15) для використання режиму роботи з пальником, зверху розміщена верхня камера згорання (16) для ручного режиму; за ними знаходяться прямі перегородки (21), які утворюють конвективні канали теплообмінника. Обидві камери розділені колосниковою решіткою (9). Прямі перегородки та стінки теплообмінника охолоджуються водою, утворюючи так звану «водяну рубашку».

  При використанні котла в ручному режимі процес горіння відбувається в верхній камері згорання на колосникових решітках, під колосниковими решітками розміщений розсікач первинного повітря (5), який разом з вентилятором (8) складають систему подачі первинного повітря. Вторинне повітря надходить в камеру згоряння від вентилятора (7) через колектори подачі та форсунки (10). Нижня камера згорання одночасно виконує функцію камери накопичення золи з встановленим зольним ящиком (6).

  На передній стороні котла розміщені люки з дверцятами: для завантаження палива (2), шуровочний (3), нижній люк (4) для видалення золи.

  В комплект котла входить пульт керування з датчиками температури, що занурюються в гільзу (11). Підключення котла до системи водопостачання здійснюється за допомогою патрубка подачі (12), який розміщений на верхній стінці котла та патрубка звороту (13), який розміщений на задній стінці котла. Також на задній стінці котла розміщений зливний патрубок з шаровим краном та запобіжний клапан, який спрацьовує при перевищенні тиском дозволеної величини. На верхній стінці котла розміщений манометр з краном (14).

  При використанні режиму роботи з факельним (17) або ретортним (19) пальником, розсікач первинного повітря (5) демонтується та встановлюється заглушка колектора первинного повітря (18). Задня стінка нижньої камери згорання (15) захищена від вогняного факелу пальника футеруванням (21).

  Принцип роботи котла

  Вода із системи теплопостачання надходить в котел через патрубок звороту (13), розтікається по всім внутрішнім порожнинам теплообмінника і, через його металеві стінки, відбирає тепло від палива, що горить (контактним і радіаційним способами в топці) і газоподібних  продуктів згоряння (конвективним способом в інших частинах теплообмінника). Нагріта вода через патрубок подачі (12) надходить в систему теплопостачання.

  В режимах роботи котла з факельним або ретортним пальником розсікач первинного повітря та чавунна колосникова решітка демонтуються, вентилятори первинного та вторинного повітря котла не використовуються (діє тільки вентилятор, який встановлений на пальнику); на місце розсікача первинного повітря встановлюється заглушка. Золовидалення з котла ручне за допомогою зольного ящика. Для автоматичних режимів роботи котел укомплектовується бункером (для факельного пальника додатково поставляється перехід під бункер та гнучкий шнек). Після розпалювання котла управління процесом горіння проходить в автоматичному режимі. Вам лишається тільки поповнювати бункер паливом.

  Котел твердопаливний Ретра-4М Combi 25 кВт на сайті виробника

  Основные
  Производитель  Ретра
  Страна производительУкраина
  Мощность номинальная  25.0 (кВт)
  ТеплоносительВода
  Тип котлаКлассический
  Вид топливаТвердое
  Виды твердого топливаАнтрацит, Бурый уголь, Дрова, Каменный уголь
  Коэффициент полезного действия  93.0 (%)
  Объем камеры сгорания78.0 (л)
  Объем воды в котле95.0 (л)
  Материал теплообменника  Сталь
  Площадь обогрева250.0 (кв.м)
  Цвет Красный
  Вес455.0 (кг)
  Гарантийный срок  60 (мес)
  СостояниеНовое
  Габаритные и присоединительные размеры
  Высота1450.0 (мм)
  Ширина635.0 (мм)
  Глубина1250.0 (мм)
  Диаметр дымохода200.0 (мм)
  • Цена: 32 100 грн.
  Отзывы о товаре